Hammar Maskin - výrobce kontejnerových návěsů a kontejnerových překladačů

HAMMAR překladače

HAMMAR serie 150

Největší a nejvýkonnější překladač z produktů firmy Hammar. Tento typ je určen pro bezpečnou a jednoduchou přepravu kontejnerů 20‘ až 40‘ „na a z“ ostatních podvozků (včetně železničních vagónů). Kapacita nakládacího zařízení je standardně nastavena na 33 tun, přičemž možné je i nastavení kapacity 36 tun, která se jeví jako optimální z hlediska dopravy. Vhodný pro šasi typu S, C, T, F, Husí krk a Dvojité

Překladač Hammar serie 150 se řadí mezi největší a nejvýkonější překladače firmy. Je určen především pro přepravu kontejnérů.
Překladače série 150 firmy HAMMAR.

HAMMAR serie 160

Nejrozšířenější model stranového překladače Hammar pro kontejnery 20‘ až 40‘ s kapacitou nakládacího zařízení 33 tun. Dodává se s možností stohování dvou kontejnerů na sebe (160 HS) nebo bez ní (160 S). Vhodný pro šasi typu S, E, C, T, F, , Husí krk a Dvojité.

Stranové překladače série 160 jsou nejrozšířenější překladače firmy Hammar používané k přepravě kontejnerů.

HAMMAR serie 180

Nejlehčí a nejkratší stranový překladač pro práci s plně naloženými 20‘ kontejnery. Instaluje se přímo na šasi nákladního vozidla zákazníka.

Překladače série 180 se instalůjí přímo na šasi nákladního automobilu.

HAMMAR serie 190

Nejnovější typ stranového překladače Hammar pro 20‘ až 40‘ kontejnery. Zdvihací kapacita 33, 36 nebo 42 tun (195 S/HS) nebo 25 tun (190 S/HS), obě verze s univerzálníma opěrnýma nohama. Vhodný pro šasi typu S, C, T, F, Husí krk, Dvojité a všechny typy nákladních vozidel.

Nejnovější typ překladače firmy Hammar, který se instaluje přímo na šasi nákladního automobilu. Slouží především k přepravě kontejnérů.

NAPIŠTE NÁM

Společnost nebo kontaktní osoba: *

Adresa

E-mail *

Telefon *


Zašlete mi prosím informace o produktu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Hammar Maskin katalog EN PDF pdf

Překladače série 190 firmy HAMMAR.