HAMMAR serie 150

Největší a nejvýkonnější překladač z produktů firmy Hammar. Tento typ je určen pro bezpečnou a jednoduchou přepravu kontejnerů 20‘ až 40‘ „na a z“ ostatních podvozků (včetně železničních vagónů). Kapacita nakládacího zařízení je standardně nastavena na 33 tun, přičemž možné je i nastavení kapacity 36 tun, která se jeví jako optimální z hlediska dopravy. Vhodný pro šasi typu S, C, T, F, Husí krk a Dvojité

HAMMAR serie 160

Nejrozšířenější model stranového překladače Hammar pro kontejnery 20‘ až 40‘ s kapacitou nakládacího zařízení 33 tun. Dodává se s možností stohování dvou kontejnerů na sebe (160 HS) nebo bez ní (160 S). Vhodný pro šasi typu S, E, C, T, F, , Husí krk a Dvojité.

HAMMAR serie 180

Nejlehčí a nejkratší stranový překladač pro práci s plně naloženými 20‘ kontejnery. Instaluje se přímo na šasi nákladního vozidla zákazníka.

HAMMAR serie 190

Nejnovější typ stranového překladače Hammar pro 20‘ až 40‘ kontejnery. Zdvihací kapacita 33, 36 nebo 42 tun (195 S/HS) nebo 25 tun (190 S/HS), obě verze s univerzálníma opěrnýma nohama. Vhodný pro šasi typu S, C, T, F, Husí krk, Dvojité a všechny typy nákladních vozidel.

NAPIŠTE NÁM

Společnost nebo kontaktní osoba: *

Adresa

E-mail *

Telefon *


Zašlete mi prosím informace o produktu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Hammar Maskin pdf