Q Fog

Hasební technika Q-FOG

Firma se nacházející se v Nora (Švédsko) vyvíjí a vyrábí mobilní hasící a kontrolní produkty. Prvnímh produktem Q1 je průkopnický koncept v oblasti požární ochrany - vyvinutý pro prostředí, jako jsou pečovatelské domy a dočasné ubytování, které vyžaduje adaptabilní požární řešení.  

Hasební systém Q1 lze snadno přesouvat z místa na místo a je velmi rychle nainstalován, což je obzvláště důležité v těchto situacích.   Q1 mohou být použity samostatně nebo v násobcích bez újmy na spolehlivost, jednoduchost a efektivnost nákladů.

Naše řešení vyžaduje minimální údržbu, má snadnou přenositelnost a nízké celkové náklady na provoz. Q1 technologie vysokotlaké vodní mlhy nabízí vysoce efektivní hašení a pomáhá minimalizovat poškození vodou i ohněm na budovách a majetku. Aktivace Q1 systému na začátku požáru oddaluje jeho růst a výrazně zvyšuje šance na přežití pro všechny ohrožené požárem. Q1 také zvyšuje šanci na záchranu v díky tomuto opožděnému růstu požáru.

Pro maximální spolehlivost v náročných prostředích Q1 může být vybaven několika nezávislýcmi detektory. Pprogramovatelný řídící systém může být připojen k externímu poplašnému systému. To může také být vybaven řadou doplňkových funkcí, jako například větší počet trysek, k ochraně sousedních místností.

Při detekci požáru včas zachraňuje životy a majetek.

NAPIŠTE NÁM

Společnost nebo kontaktní osoba: *

Adresa

E-mail *

Telefon *


Zašlete mi prosím informace o produktu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Ukázka trysky mobilního hasícího zařízení Q-fog Q1 při hašení. Q-fog Q1 - průkopnický koncept v oblasti požární ochrany Návrh umístění mobilního hasícího zařízení Q-fog Q1 v bytových prostorech.