Teknoware
Teknoware logo

TEKNOWARE

Finská firma TEKNOWARE nabízí širokou škálu interiérového osvětlení pro vozidla hromadné přepravy (městské autobusy, turistické autobusy, tramvaje, trolejbusy, vlaky) a rovněž pro kabiny menších vozidel (ambulance, hasičské vozy a podobně).
V nabídce firmy Teknoware jsou jak liniová svítidla, tak samostatná tělesa a je rovněž možné připravit světlo přímo do interiéru konkrétního vozidla podle přání zákazníka. Osvětlení firmy Teknoware používají přední světoví výrobci autobusů, jako například Mercedes, MAN, Renault, Volvo, Scania a další. Kromě kompletních svítidel dodává firma Teknoware elektronické měniče pro zářivková svítidla i další použití.
Elektronické měniče jsou rozděleny do řad podle určení od jednodušších po technicky náročné (pro autobusy, tramvaje, vlaky a podobně). Výrobky firmy Teknoware jsou dodávány pro napětí 12 V, 24 V, 48 V a 110 V. Firma Teknoware je certifikována dle ISO 9001 a ISO 14001.

Teknoware - výrobce interiérového osvětlení pro vozidla hromadné přepravy

NAPIŠTE NÁM

Společnost nebo kontaktní osoba: *

Adresa

E-mail *

Telefon *


Zašlete mi prosím informace o produktu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Teknoware katalog EN PDF pdf

Firma Teknoware dodává interiérová osvětlení do vlaků. Firma Teknoware dodává interiérová osvětlení do autobusů. Ukázka produktu firmy Teknoware. Rařízení, které se používá pro signalizaci zastavení autobusu v příští zastávce. Firma Teknoware dodává interiérová osvětlení do vlaků. Interiérové osvětlení jídelního vagónu od firmy Teknoware. Firma Teknoware si zakládá na kvalitě a propracovanosti interiérového osvětlení, aby bylo světlo rovnoměrně vyvýžené po celém prostoru.